Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності та обробки персональних даних.

ПОСЛУГИ

Militzer & Muench Ukraine GmbH

Міжнародні автоперевезення вантажів

Ми добре знаємо, як організувати
міжнародні вантажні автоперевезення
в країни Балтії, Скандинавії,
Західної і Східної Європи
з максимальною вигодою для клієнтів.

Міжнародні авіаперевезення вантажів

В Україні наші відділення розміщені
безпосередньо на території
аеропортів міжнародного
значення «Одеса» і
«Бориспіль»

Міжнародні морські перевезення

Економічно вигідний і надійний
вид транспортування продукції
промислового виробництва,
сировини і матеріалів на
далекі відстані.

Залізничні перевезення вантажів

Компанія «М & М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» спеціалізується на перевезеннях вантажів різних категорій залізничним транспортом
з 1993 року.

Сертифікати

Militzer & Muench Ukraine GmbH
Сертифікат IATA 2019
Certificate of Approval Odessa
Certificate of Approval Boryspil
Certificate of Approval Kyiv
АМЕУ 25років членства
FIATA 2020
Logistics insurance
Сертифікат Страхування
Сертифікат відповідності Бориспіль
Сертифікат відповідності Київ
Сертифікат відповідності Одеса
FIATA 2021

НАШІ КЛІЄНТИ:

MILITZER & MUENCH UKRAINE GMBH

Більше 100 великих успішних мультинаціональних та українських компаній вибрали компанію Militzer & Muench Ukraine GmbH своєї логістичної компанією. Деякі з них:

Підпишіться на нашу розсилку

Міжнародні вантажоперевезення від логістичної компанії «Militzer & Muench Ukraine GmbH»

Логістична компанія України Militzer & Muench Ukraine GmbH є дочірнім підприємством німецького концерну M & M. Ми здійснюємо доставку вантажів більш ніж в 30 країн світу, пропонуємо вигідні тарифи своїм клієнтам.

Наші послуги

Головний офіс транспортної компанії знаходиться в Києві. Ми маємо великий досвід роботи, починаючи з 1992 року. У 2007 році наша компанія стала членом «АсМАП», а потім - індивідуальним учасником FIATA і IATA. Все це міжнародні асоціації перевізників, завдяки яким можна створити найбільш зручний для клієнта маршрут, підібрати відповідний транспорт, швидко доставити товар обраним способом.

Ми активно співпрацюємо з транспортними компаніями, за рахунок чого можемо запропонувати клієнтам більш вигідні умови і короткі терміни доставки. У нашому штаті працюють досвідчені фахівці, що володіють високою кваліфікацією. Це дозволяє виконати складну комплексну задачу у вигляді доставки вантажу в цілості й схоронності в точку призначення. Міжнародна транспортна компанія допоможе підібрати підходящий спосіб перевезення, відразу озвучити приблизні терміни транспортування і тарифи на виконання робіт.

Ми володіємо ексклюзивної, налагодженою системою доставки, завдяки якій вантаж буде зібраний, відправлений і доставлений будь-якими морськими, наземними або повітряними шляхами абсолютно безпечно і в максимально короткі терміни. Ми відповідально ставимося до ввіреного нам вантажу, страхуємо його від пошкодження або втрати. Ми знаємо, що від нашого професіоналізму залежить успіх вашого бізнесу, і ставимося до своїх завдань уважно і відповідально. Кожне замовлення розглядається в індивідуальному порядку, клієнту призначається особистий менеджер, який буде тримати вас в курсі всіх переміщень вантажу. Ми надаємо якісні послуги за доступними цінами.

Висока якість

Наша логістична компанія не тільки відповідає високим вимогам клієнтів до якості послуг, але і ставить власні стандарти, що перевищують побажання замовників. Ми використовуємо комплексну систему, за рахунок якої надаються нами логістичні послуги підлягають надійному управлінню і контролю якості. Ця система допомагає оптимізувати всі процеси, зробити умови для клієнтів більш комфортними, а якість послуг - високим.

Група M & M працюють за стандартами безпеки IT, має сертифікацію, що відповідає стандарту DIN EN ISO 9001 діє до: 2015. Усередині компанії регулярно проводяться курс для всіх співробітників, зовнішні і внутрішні перевірки. Це дозволяє перевірити рівень знань і підготовки наших працівників, переконатися в тому, що вони використовують свої навички в повну силу і гарантують високу якість нашої роботи.

Стабільний розвиток

Наша транспортна компанія не тільки здійснює вантажоперевізники, а й активно розвивається:

  • У нас є оперативний штаб, який координує дії всіх наших 2000 співробітників, що працюють по всьому світу.
  • Наша компанія намагається бути соціально корисною і розвивати навколишнє її інфраструктуру. Ми поважаємо культуру різних народів, уважно ставимося до потреб не тільки клієнтів, але і співробітників, намагаємося застосовувати якомога більше корисних інновацій, впроваджувати сучасні технології. Наша транспортна компанія працює не тільки в Україні, а й ще в 30 країнах світу.
  • Крім цього, ми уважно ставимося до стану навколишнього середовища, тому старіємо звести до мінімуму її забруднення. Наша техніка відповідає стандартам безпеки Європи. Ми використовуємо енергоефективні технології для освітлення наших складів і робочих приміщень, застосовуємо мультимодальне логістику.

Для того щоб знайти відповідний транспорт або скласти зручний маршрут заздалегідь, ви можете відвідати наш сайт вантажоперевезень, ознайомитися з пропонованими варіантами співпраці. Крім цього, ви можете зв'язатися з нашим оператором, який безкоштовно проконсультує вас, відповість на всі запитання. Якщо вам потрібна надійна транспортна логістика в Україні, звертайтеся до нас: ви залишитеся задоволені сервісом і якістю виконаних послуг!

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"