Транспортно-експедиторська компанія
«Militzer & Muench Ukraine GmbH»

Українська дочірня транспортно-експедиторська компанія «Militzer & Muench Ukraine GmbH» від німецького концерну «M & M» (Militzer & Muench) почала свою роботу в 1992 році. Сам концерн «M & M» існує ще з 1880 року, маючи в своєму розпорядженні власними філіями в більш, ніж 30 країнах світу.

З 2007 року ми здобули статус дійсного члена «АсМАП» (асоціації міжнародних автомобільних перевізників) в Україні, а також індивідуального члена «FIATA» (міжнародної федерації експедиторських асоціацій) і «IATA» (міжнародної асоціації повітряного транспорту).

Здійснення вантажоперевезень і стабільне партнерство з іншими компаніями є показниками ефективної економічної діяльності підприємства. Транспортування вантажу є комплексною і складним завданням, вирішити яку зможуть тільки кваліфіковані фахівці. Якість і ефективність вантажоперевезень безпосередньо залежить від надійності і компетентності експедитора, який є посередником між одержувачем і постачальником товару.

Транспортно-експедиторська компанія «Militzer & Muench Ukraine GmbH» розробила ексклюзивну систему надійної, оперативної та своєчасної доставки різного виду вантажу по суші, воді і повітрю. До Вашого вантажу ми поставимося з усією відповідальністю, а професіоналізм і багаторічний досвід наших співробітників буде запорукою успіху для Вашого бізнесу.»

Кожне замовлення розглянемо індивідуально, а експедирування вантажу здійснимо на вищому рівні за прийнятною ціною.
Наш девіз - чесність і взаємовигідне співробітництво!

ВИСОКА ЯКІСТЬ

Вимоги наших клієнтів високі - наші стандарти якості ще вище.
Militzer & Münch Ukraine використовує комплексну систему управління якістю для своїх логістичних послуг. Вона служить для нас важливим інструментом оптимізації процесів на благо наших клієнтів і застосовується з метою постійного поліпшення.
В Україні, як і у всіх країнах групи M & M, діють стандартизовані, общегрупповие рекомендації з управління якістю в логістиці. Крім того, організації M & M впроваджують стандарти IT безпеки і сертифіковані відповідно до стандарту DIN EN ISO 9001 діє до: 2015.
Завдяки внутрішнім навчальних курсів і регулярним внутрішнім і зовнішнім перевірок ми гарантуємо, що наші співробітники не тільки знають вимоги до якості, а й активно їх застосовують в своїй повсякденній роботі.

СТІЙКИЙ РОЗВИТОК

Наші корпоративні цінності подібні сталевих опор, які підтримують нас у повсякденній роботі. Вони об'єднують 2000 наших співробітників по всьому світу і служать орієнтиром для наших думок і дій. Офіси компанії Militzer & Münch знаходиться в 30 країнах в усьому світі.
Ми прагне справити позитивний вплив на соціальне середовище, в якій ми працюємо. Ми поважаємо інші культури і вважаємо унікальність кожного співробітника, клієнта і ділового партнера перевагою і джерелом натхнення і інновацій. Militzer & Münch Group займає чітку позицію проти експлуатації дитячої праці.
Одним з факторів нашого розвитку є оцінка екологічного впливу на навколишнє середовище. Ми використовуємо енергоефективні технології освітлення, мінімізуємо споживання паперу, вибираємо партнерів з найбільш екологічним транспортом, використовуємо мультимодальне логістику.
Наша мета завжди пропонувати нашим клієнтам відмінний сервіс. Таким чином, ми погоджуємося тільки на краще і відчуваємо себе прихильними високим стандартам якості у своїй роботі. В основі нашої корпоративної політики лежить високе почуття відповідальності: за наших колег, партнерів, навколишнє середовище і товари, які ми перевозимо.
Militzer & Münch Ukraine робить упор на стійких і довгострокових рішеннях і відповідальний підхід до природних ресурсів Землі. Крім того, виконання обов'язкових стандартів безпеки і надійності, проходження регулярних сертифікаційних циклів і національні внутрішні аудити формують основу для високої якості наших послуг транспортної логістики.

Сертифікат IATA 2019
Certificate of Approval Odessa
Certificate of Approval Boryspil
Certificate of Approval Kyiv
АМЕУ 25років членства
FIATA 2020
Logistics insurance
Сертифікат Страхування
Сертифікат відповідності Бориспіль
Сертифікат відповідності Київ
Сертифікат відповідності Одеса
FIATA 2021
[Error] 
Class 'CIBlock' not found (0)
/var/www/mumnet/mum-net.com.ua/ukr/company/about/index.php:164