Географія перевезень нашої компанії досить обширна. Наші філії представлені в тридцяти країнах світу, ми можемо доставити товари в будь-яку точку, навіть якщо в ній немає нашої філії, за рахунок великої кількості партнерів.

Основні напрямки

Імпортні та експортні вантажоперевезення можливі в наступних напрямках:

  • Європа. Ми намагаємося охопити якомога більше країн і міст. З Європою транспортне сполучення налагоджено дуже добре, ми доставляємо товари автомобільним транспортом, потягами, літаками, а також за допомогою морських перевізників в країни, що мають порт. Також ми можемо відправити товар транзитом через ці країни, потім продукція наземними шляхами або літаком відправляється в країну призначення.
  • Південна Америка. Ми тісно працюємо з такими країнами, як Перу, Аргентина, Чилі, Бразилія. З ними добре налагоджені контакти, діє транспортне сполучення, в них є наші представництва.
  • Північна Америка. Сюди можна дістатися сухопутним шляхом, тому ми пропонуємо доступні ціни за морські або авіаційні перевезення. Товар буде доставлений оперативно і в повній. Представництво нашої компанії є в США і Канаді.
  • Австралія. Так як це віддалений континент, до нього шлях лежить тільки вплав або літаком. Звернувшись до нас, ви зможете в короткий час доставити вантаж туди або звідти.
  • Азія. Багато підприємців активно співпрацюють з різними азіатськими виробниками, найчастіше це Китай, Тайвань, Японія, Узбекистан, проте ми працюємо і в ряді інших азіатських країн. Наша компанія не тільки забезпечить вас необхідним транспортом, а й зможе забезпечити юридичний супровід вантажу, озброєну охорону.

Ми пропонуємо комплекс послуг, завдяки якому ви зможете значно заощадити час і гроші. Ми використовуємо грамотні схеми логістики, найбільш короткі та економічно вигідні, безпечні маршрути.

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"