Географія послуг

Ми доставимо Ваш вантаж з будь-якої точки світу!

З ростом товарообігу між Україною та Австралією зростає і потреба в послугах вантажоперевізників. Фармакологія, одяг, автомобілі, різне обладнання потребують професійного підходу до дотримання не тільки правил логістики та безпеки, а й митного законодавства. Додатковий інтерес представляє ціла група унікальних товарів, характерних тільки для австралійських виробників.

Віддалене розташування австралійського континенту має на увазі тільки два види доставки товарів з Австралії в Україну:


  • авіаперевезення;

  • морські вантажоперевезення.

Авіаперевезення

З огляду на розташування Австралії, повітряні вантажоперевезення є найкращим способом транспортування при обміні товарами між нашими країнами.

На території континенту розташовані 5 великих міжнародних аеропортів: «Аделаїда», «Брісбен», «Перт», «Сідней» «Талламарін» (в м Мельбурн). Завдяки розвиненій системі складів і транспортних ліній, цього достатньо, щоб забезпечити своєчасну доставку вантажів різного рівня складності з Австралії в будь-яку точку світу в задані терміни. Авіаперевезення, незважаючи на віддалене южнополушарное розташування Австралії, дозволяють зробити це в максимально стислі терміни. При цьому солідні ціни на транспортування з лишком окупаються високою вартістю вироблених товарів.

Морські перевезення

Прив'язка до морських транспортних шляхів помітно обмежує можливості цього способу транспортування, тому морський транспорт використовується, переважно, в складі мультимодальних вантажоперевезень. Великі порти Австралії (Мельбурн, Брісбен, Фрімантл, Сідней) надають сучасні міжнародні термінали для формування контейнерних перевезень в регіон Чорного моря (Миколаїв, Одеса, Маріуполь), а також через порти Польщі на півночі (Гдиня / Гданськ) з подальшим транспортуванням вантажу в північно -Західну регіони країни.

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"