Географія послуг

Ми доставимо Ваш вантаж з будь-якої точки світу!

Вантажоперевезення з Африки

Африканські країни відрізняються великим потенціалом на ринку міжнародної торгівлі. Африка на сьогоднішній день є великим постачальником екзотичних фруктів, хімічних продуктів, гуми, нафти та іншої продукції. Окрім цього в цій країні користуються високим попитом товари українських виробників. Тому доставка в Африку та з африканських країн в Україну різноманітних вантажів – високо популярна послуга як серед підприємців, так і серед великих промислових та комерційних компаній.

Послуги доставки вантажів

В зв'язку з постійним ростом імпорту і експорту різноманітних товарів все більш затребуваною становиться доставка вантажу із Африки. Але такі вантажоперевезення потребують від перевізника не тільки досвіду, але й організаторських можливостей. 

Наша компанія «М&М Милитцер і Мюнх Україна ГмбХ» має великий досвід роботи з африканськими країнами. Ми вивчили всі існуючі шляхи перевезення вантажів та розробили найбільш вигідні схеми маршрутів.  

Доставка вантажу в Африку або в зворотному напрямку від нашої компанії – це:

  • оперативна доставка, починаючи від завантаження і завершуючи доставкою товару до пункту розвантаження;
  • оформлення пакету документів щодо експорту або імпорту продукції, розмитнення вантажу з допомогою наших спеціалістів;
  • страхування, а при необхідності і охорона вантажу;
  • безкоштовні консультації по будь-яких питаннях щодо вантажоперевезень на африканський континент.

Звернувшись до нас за послугами перевезення вантажів, ви можете бути впевнені в тому, що товар буде доставлений в цілості та безпеці.

Способи доставки

Ми пропонуємо клієнтам декілька варіантів вантажоперевезень. Доставка вантажу із Африки може здійснюватися:

  • морем. На континенті розташовано більше ста портів, що дозволяє підібрати найкоротший маршрут. Хоч для морських перевезень може знадобитись декілька тижнів, але такий спосіб вважається найдешевшим;
  • авіасполученням. Самий швидкий спосіб вантажоперевезення з Африки і дозволяє вже через 3-7 днів отримати товар в залежності від віддаленості пункту доставки від порту Одеси.

Якщо вам потрібно перевезти маленькі партії товарів, то ви можете скористатись послугами збірних вантажоперевезень на максимально вигідних умовах.

Бажаєте дізнатись строки і вартість вантажоперевезень з України в Африку або в протилежному напрямку? Зателефонуйте нам!

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"