Географія послуг

Ми доставимо Ваш вантаж з будь-якої точки світу!
Оптимізувати доставку вантажів з Азії - найголовніше завдання кожного українського підприємця, що налагодив торговельні зв'язки з Туреччиною, Китаєм, Японією, Кореєю, Узбекистаном чи Казахстаном. Якщо перевезення в країни Європи об'єднує досить суворе, але цілком зрозуміле і навіть схоже законодавство європейського співтовариства, стабільність, дуже хороші автомобільні дороги і якісне паливо, то Азія - це строкатий килим з країн з абсолютно різними правилами перевезення, особливостей проходження митниці, рівнів економіки, стабільності і безпеки.

Доставка з Азії і назад - це складний комплекс логістичних послуг, який ґрунтується на вигідному взаємодії багатьох структур, де успіх кожної угоди залежить від злагодженої взаємодії всіх ланок ланцюжка.

Наша логістична компанія «М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» успішно працює в усіх країнах Азії. Ми маємо там налагоджені партнерські зв'язки, що дозволяють консолідувати товари на складах азіатських країн. Ви не зіткнетеся з мовними проблемами, адже ці турботи ми теж беремо на себе.

Вантажоперевезення з Азії і назад виконуються на авіа, автомобільному і морському транспорті. При використання морських шляхів, в Україні вантажі доставляються через порти Одеси та Миколаєва. Не виключена можливість відправки до Гданська і Констанцу. Якщо потрібно доставити товари з Азії максимально дешево, але не терміново, кращий і єдиний варіант - море. Питання термінової доставки можна вирішити тільки при залученні авіатранспорту. Ми працюємо з усіма аеропортами і готові доставити ваш вантаж за 1 день. Не втрачає своєї актуальності і автотранспорт. Перевозити автомобілем дорожче, ніж морем, але швидше, і довше, ніж літаком, але дешевше.

Потрібен перевізник з Азії в Україну? Довірте свої турботи з транспортування «М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ», і ваш бізнес не буде відчувати кордонів і відстаней.
COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"