Географія послуг

Ми доставимо Ваш вантаж з будь-якої точки світу!

Доставка вантажів з Азії – це послуга, яка з кожним днем стає все більш популярною. Її замовляють не лише приватні особи, яким треба привезти товари для власного користування, але і компанії, що займаються перепродажем або початкуючі співпрацювати із зарубіжними постачальниками сировини і матеріалів для виробництва якої-небудь продукції.

У Японії, Китаї, Кореї та інших країнах високо розвинений ринок експорту, а ціни тримаються на конкурентоздатному рівні, тому все більше підприємців вибирають співпрацю з компаніями в цих державах. Наша фірма пропонує допомогу з доставкою будь-яких вантажів з країн азіатського регіону.

Що ми можемо привезти?

У нас доступна доставка вантажу з Азії літаком, морськими судами, автомобільним транспортом, також клієнт може вибрати мультимодальні перевезення, у рамках яких використовується декілька видів МС (наприклад, морський і автомобільний). Ми можемо доставити будь-які види продукції, що імпортуються з цього регіону:

  • Матеріали, у тому числі будівельні, текстильні, сировину для випуску продовольчих і непродовольчих товарів.
  • Автомобілі, промислове устаткування, верстати, а також деталі і комплектуючі для виробничого обладнання.
  • Текстильні вироби, одяг і взуття, аксесуари для будинку.
  • Побутову техніку, електроніку, сучасні гаджети.

Ці і багато інших товарів ми можемо привезти як у рамках контейнерного перевезення з Азії, так і у складі збірного вантажу. Другий варіант особливо зручний клієнтам, яким важлива економія, але не терміни: тривалість відправки трохи більша, ніж при відправці контейнера, зате ціна знижується на 20-30.

Переваги звернення в нашу організацію

Ми працюємо з 1992 року, створивши налагоджену логістичну мережу у більшості країн Європи і Азії. На вигідних умовах у нас здійснюються не тільки вантажоперевезення в Україну, але і доставка вантажу в Азію.

Клієнти, що звертаються до нас, зможуть належним чином оцінити плюси такого рішення:

  • Високий професіоналізм. Наші співробітники допоможуть з вибором оптимальної схеми вантажоперевезення, зорієнтують по термінах, підберуть найбільш відповідний за вартістю варіант.
  • Гарантія збереження майна. Кожна доставка товарів з Азії підлягає обов'язковому страхуванню, тому вам не доведеться переживати за стан предметів, що відправляються.
  • Вигідні розцінки. Ми працюємо без посередників, тому пропонуємо найбільш низьку вартість як у разі разової відправки, так і у рамках постійної співпраці.

Замовляйте послугу вже сьогодні, подзвонивши або написавши нам!

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"