Географія послуг

Ми доставимо Ваш вантаж з будь-якої точки світу!

Доставка вантажів з Північної Америки

Північна Америка – одна з найбільш економічно розвинутих держав світу, яка належить до лідерів серед експортованих та імпортованих країн. Партнерів з кожного куточку світу включає в себе географія торгівельних операцій США. В цей перелік входять також українські імпортери та експортери продукції різних товарних категорій.  

В Україну везуть різноманітну автомобільну техніку, взуття одяг та інші товари. В Америці підвищеним попитом користуються різні метали та металеві вироби, окремі види корисних копалин та продуктів харчування

Компанія «М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» пропонує послуги всім, кому потрібна професійна доставка вантажу із Північної Америки. Вибираючи яв якості перевізника нашу компанію, ви приймаєте краще рішення по вантажоперевезеннях із США.

Міжконтинентальні вантажоперевезення «від дверей до дверей»

Спеціалісти M&M Ukraine Gmb на високому рівні здійснюють перевезення вантажів всіх типів. Своїм клієнтам ми пропонуємо логістичні послуги в повному обсязі:

  • складання маршрутів і транспортне забезпечення вантажоперевезень;
  • документальне оформлення митних та інших експортно-імпортних процедур;
  • контроль за перевалкою вантажів;
  • страхування вантажів;
  • оформлення дозволів на транспортування товарів спеціального призначення.

Обсяг економічних зв'язків між США та Україною постійно збільшується. Наша компанія надає послуги логістичного оператора. Доставка вантажу в Північну Америку з нашою допомогою – це гарантія безпеки і цілості вашої продукції.

Вантажоперевезення між Україною та США – від великогабаритів до збірних партій

«М&М Мілітцер і Мюнх Україна ГмбХ» здійснює міжконтинентальні перевезення вантажів всіх типів, включаючи збірні, нестандартні, генеральні та небезпечні.

Більша частина вантажів доставляється морським транспортом. Для контейнерних перевезень такий варіант вважається найбільш зручним та підходить до великої номенклатури товарів, в тому числі наливних та насипних.

Зазвичай морські вантажоперевезення між США та Україною займають 25-30 днів. В цей період окрім переміщення входить також проходження документальних процедур. Якщо вантаж потрібно доставити якнайшвидше, то логісти нашої компанії організують авіаперевезення. Такий вид доставки коштує дорожче, але значно виграє в часі.

Шукаєте перевізника вантажів з Північної Америки в Україну? Звертайтесь M&M Ukraine Gmb! Чекаємо ваших заявок!

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"