Географія послуг

Ми доставимо Ваш вантаж з будь-якої точки світу!

Сьогодні міжнародні перевезення для підприємців України будь-якого масштабу - це обгрунтована економічна необхідність. Наша країна активно розширює сфери взаємовигідного співробітництва з іншими країнами.

Транспортно-експедиторська компанія «Militzer & amp; Muench Ukraine GmbH »готова транспортування вантажів з Європи в мінімальні терміни з наданням повної гарантії збереження майна. Для кожного клієнта ми готові стати надійним партнером, забезпечивши безперебійне постачання необхідних товарів, матеріалів або сировини в будь-якому обсязі.

Способи транспортування

Прагнучи надавати своїм клієнтам найбільш вигідні послуги і зробити співпрацю з нашим підприємством зручним, ми допоможемо організувати перевезення з будь-якої держави Європейського Союзу будь-яким способом:

 • авіаперевезеннями;
 • морськими судами (фрахт);
 • залізничними складами;
 • автомобільним транспортом;
 • мультимодальних перевезень: в цьому випадку використовується кілька видів транспорту, а маршрут прямування і комбінація використовуваних способів підбирається з метою оптимізації витрат і часу контрагента. 

При бажанні заощадити, ви можете скористатися нашою послугою доставки збірного вантажу з Європи. Суть такої послуги полягає в формуванні загальної партії з замовлень різних клієнтів, а місцем для її формування служать склади представництв компанії, що знаходяться в більш ніж 30-ти країнах світу, в числі яких:

 • Франція;
 • Болгарія;
 • Німеччина;
 • Польща;
 • Угорщина і багато інших.

Особливість вантажоперевезення з Європи

Транспортування і супровід збірного вантажу з європейських країн нерозривно пов'язані з перетинанням кордонів і найчастіше це відбувається не раз. З такою ж процедурою доводиться стикатися коли приходять вантажі з Європи в Україну і навпаки. В кожному випадку необхідно пройти процедуру митного контролю, навіть невелике порушення якої спричинить за собою істотну затримку на терміналі, а в деяких випадках може закінчитися і повною конфіскацією партії.

Контролюючи поставки з Євросоюзу, ми безперервно стежимо за всім процесом проходження процедури митного оформлення і страхування майна, а також здійснюємо митне очищення по прибуттю. Крім того, ми маємо досвід в організації охорони і супроводі ваших товарів протягом усього шляху слідування. Кваліфікація співробітників нашої компанії і накопичений ними досвід вирішення навіть нестандартних завдань дозволяє істотно прискорити і спростити будь-який тип вантажоперевезень. З нашою допомогою ваше ділове співробітництво з європейськими партнерами буде максимально комфортним.

Переваги доставки збірних вантажів з M&M Ukraine Gmb

Міжнародні поставки - це досить складна для вирішення завдання, посильна тільки професіоналам. Якість їх організації та виконання всіх зобов'язань в чітко обумовлені терміни залежить від кваліфікації всіх учасників процесу.

M&M GmbH — це команда фахівців, кваліфікація яких знаходиться під постійним контролем вищого керівництва. При їх безпосередній участі була розроблена унікальна система, що забезпечує оперативну доставку збірних вантажів будь-якої складності, в будь-якому обсязі, будь-яким транспортом. Ми готові організувати поставки в будь-якій державі Євросоюзу. Кожне замовлення розглядається нами індивідуально, а план маршруту формується з урахуванням інтересів замовника. Перевезення з нами - це:

 1. надійність і швидкість: працюючи на ринку України з 1992 року, ми невпинно прагнемо зробити ваш бізнес ще більш вигідним надаючи найшвидші автоперевезення по Європі;
 2. кожна схема вантажного перевезення товарів відпрацьована до дрібниць, що дозволяє нам гарантувати мінімальні терміни; 
 3. вигідні оптимальні ціни: ми завжди намагаємося врахувати інтереси клієнта і сформувати маршрут з максимальною вигодою для вас;
 4. всебічна допомога в документальному оформленні: наші співробітники самостійно вирішують всі питання, пов'язані з проходженням митного контролю на будь-який перетинається вашим контейнером кордоні;
 5. професійна консультація по будь-якому питанню: ви можете отримати відповідь на будь-яке питання, пов'язаний з транспортуванням, вже зараз, зв'язавшись з нами за телефонами або за допомогою електронної пошти;
 6. тільки справні автомобілі і кваліфіковані досвідчені водії.

Ми не прагнемо зробити держави Єврозони ближче до вас. Робота з нами доводить, що наша держава - це невід'ємна частина глобального ринку. Сьогодні ваші партнери стають ближче і це обґрунтована економічна необхідність. При цьому ми також розуміємо необхідність розширення економічних кордонів і надаємо послуги: автоперевезення з Європи і доставку вантажів в будь-яку європейську країну.

Ми активно розширюємо сфери взаємовигідного співробітництва з постійно зростаючою кількістю країн. Щодня в Україні поставляються великі партії різного високотехнологічного обладнання, всілякі товари для дітей, косметичні засоби, меблі, запасні частини, одяг і взуття, побутова та авто хімія, побутова техніка та багато іншого. Саме з цієї причини послуги вантажоперевезень користуються невпинно зростаючим попитом.

Транспортно-експедиторське підприємство «Militzer & amp; Muench Ukraine GmbH »організовує як транспортування вантажів до Європи, так і ввезення товарів в Україну в мінімальні терміни з наданням повної гарантії збереження майна. Для кожного замовника ми готові стати надійним партнером, забезпечивши безперебійне постачання необхідних товарів, матеріалів або сировини в будь-якому обсязі.

Вартість міжнародних вантажоперевезень

Вантажні перевезення з Європи та в протилежному напрямку від компанії M&M Ukraine Gmb – це повний спектр послуг по забезпеченню доставки товару від місця завантаження до пункту розвантаження. Довіряючи нам свій вантаж, вам не доведеться займатись складанням документів, одержанням дозволів на в'їзд в іншу країну, та іншими питаннями. Всім цим займаються наші спеціалісти.

Вартість перевезення вантажів в Європу в кожному випадку може бути різною, тому розраховується індивідуально для кожного клієнта, та залежить від:

 • відстані. Чим довшим буде маршрут, тим вищою буде ціна вантажоперевезення;
 • характеру вантажу. Цей критерій впливає на вибір транспортного засобу, а для різних видів транспорту відповідно по-різному формується ціноутворення;
 • точки проходження. Розраховуючи ціни на вантажні перевезення в Європу слід враховувати в яку країну прямує вантаж. Наприклад, доставка товару в Францію буде коштувати дорожче аніж в Польщу, оскільки в першому випадку необхідно транзитом пройти через весь Європейський Союз і перетнути безліч платних автобанів.

Здійснюючи міжнародні вантажоперевезення, ми з кожним клієнтом складаємо договір та розрахуємо вартість послуги, томи ви будете знати точну ціну доставки.

Завдяки власним транспортним можливостям і наявності філій в багатьох європейських країнах ми здатні забезпечити своїм клієнтам оптимальну собівартість вантажних перевезень.

Міжнародна доставка вантажів з Європи та експорт з України – це відмінний шанс розширити географію свого бізнесу та вивести його на міжнародний рівень. А вигідні умови та лояльне ціноутворення доставки вантажів в нашій компанії допоможе вам з мінімальними затратами здійснювати вантажоперевезення в будь-яку точку Євросоюзу.

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"