21
Лют
ОСОБЛИВОСТІ МОРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ З США В УКРАЇНУ
У США – стабільна економіка, яка має технологічні товари високої якості, що транспортуються по всьому світу. В Україну морськими судами підприємства та приватні виробники Сполучених Штатів експортують промислове та медичне обладнання, автомобілі, запчастини до авто, сільськогосподарську техніку, продукцію текстильного виробництва, одяг відомих брендів.

14
Лют
ПРО МОРСЬКІ МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТА ФОРМИ СУДОХОДСТВА
Найнижчі тарифи на послуги транспортування вантажів на морському транспорті. Вагому роль в розрахунках, що знижує собівартість привезених товарів, грає дальність перевезення, великі обсяги партій, широка географія, і безпека вантажу. Будь-які види вантажу комплектують у 20-ти або 40-футові контейнери та завантажують на баржу суховантажу.
07
Лют
ПОШУК ПОСТАЧАЛЬНИКІВ У КИТАЇ
Якщо раніше на китайські товари був високий попит через низькі доступні ціни, то тепер виробники виходять на ринок з високою якістю оригінальної продукції. В Україні багато торговців розвивають бізнес у Китаї – шукають нових партнерів для співпраці з надійними гарантіями якості.
10
Січ
Як купувати на ТАО БАО
Найбільший представник світового оптового ринку ТАО БАО продає будь-які товари, що виробляють у Китаї. Торговці з Аліекспрес користуються сервісом ТАО БАО, щоб замовити товар у маленькі магазинчики. Звичайно, що власники торгових мереж України зацікавлені у співпраці з найбільшим гіпермаркетплейсом Китаю – платформою з дешевими товарами за оптовими цінами.
27
Груд
Маркування товару: як усе зробити правильно
Товарна продукція, що надходить до перевізника, повинна бути підготовлена ​​відповідно до вимог правил перевезення вантажів. Товари мають регламентоване маркування, упаковані в транспортну тару, що виключає псування та втрати ваги у процесі перевезення.
20
Груд
Особливості автомобільних вантажних перевезень в Європі
Автоперевезення в Європу з України та у зворотному напрямку – популярна послуга компаній-перевізників.
10
Черв
Консолідовані перевезення збірних вантажів по Україні і за кордон
Перевезення малих партій товарів на далеку відстань не є рентабельними ані для продавця, ані для замовника. Транспортні компанії намагаються повністю завантажити орендований залізничний вагон, судно. Замовнику невеликого вантажу не має сенсу оплачувати весь обсяг транспортного засобу. Щоб зробити перевезення дрібних вантажів дешевшим, використовують консолідацію перевезення збірних вантажів.
08
Черв
Митне оформлення вантажів – робити самостійно чи найняти брокера?
Будь-яке підприємство, в діяльності якого присутній експорт/імпорт товарів, проходить процедуру митного контролю. Це стосується і компаній, і фізичних осіб. Закон України передбачає декілька способів проходження митниці: заповнення документів відправником (отримувачем) самостійно; залучення сертифікованого брокера.
07
Черв
Яке страхування вантажів обрати: 100% або CMR?
Звертаючись до транспортно-експедиторської компанії, власники вантажу вирішують низку питань, пов’язаних зі страхуванням. Часто вони не бачать різниці між двома поняттями: страхування вантажу (cargo insurance – СI) і страхування відповідальності перевізника чи експедитора (CMR).
07
Черв
Китай – жвавий напрямок в географії міжнародних вантажних перевезень
Вантажні перевезення з Китаю стали невід’ємною частиною торгових відносин України. Цьому сприяла широка географія міжнародних вантажних перевезень, яку наша країна розвинула в останні десятиріччя. Звертаючи на далеку відстань між країнами, транспортно-експедиторські компанії використовують грамотні схеми логістики, безпечніші маршрути. Це допоможе заощадити час и гроші.
03
Черв
Інкотермс
Документ чітко визначає порядок розподілу обов'язків між продавцем і покупцем на всіх стадіях транспортування. Сторонам роз'яснюють, в який момент відповідальність за вантаж перекладається з однієї сторони на іншу.
01
Черв
Логістична компанія та транспортна експедиція – головні функції підприємств
Головна задача логістичної компанії – надання послуг в просуванні товарів між виробниками і споживачами. Підприємство керує потоком вантажів та супутньої інформації. Логістична фірма будує продуктивну систему з багатьма учасниками: виробники, постачальники, торговельні мережі, транспортні організації.
30
Бер
Вантажоперевезення - важливий процес транспортування товарів між Європою і Україною
Україна активно поставляє товари продовольчого призначення в Європу, назад слідують поставки імпорту з партнерів європейських країн. За підсумками попереднього року обсяг зовнішньої торгівлі України склав понад 110 млрд. Доларів США. Імпорт та експорт товарів активно зростає, розвиваються партнерські зв'язки і вантажоперевезення. В Європі бачать українських виробників сільськогосподарської продукції, промислових товарів, постачальників сировини як давно очікуваних представників і партнерів по бізнесу.

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"