Логістична компанія та транспортна експедиція – головні функції підприємств

Логістична компанія та транспортна експедиція – головні функції підприємств

Логістика, транспортування, супровід. При пошуку перевізника замовнику варто знати, чим відрізняються ці терміни.

Головна задача логістичної компанії – надання послуг в просуванні товарів між виробниками і споживачами. Підприємство керує потоком вантажів та супутньої інформації. Логістична фірма будує продуктивну систему з багатьма учасниками: виробники, постачальники, торговельні мережі, транспортні організації. Сучасна логістична компанія доповнює перелік послуг експедиційною діяльністю. Транспортна експедиція надає послуги клієнту (відправнику і одержувачу вантажів) і організує доставку найбільш підходящим видом транспорту.

Транспортна експедиція виконує наступні дії.

  • Перевірка прибуття вантажів. До цього поняття входить перевірка оплати, сукупності документів, оформлення оплати вантаження/вивантаження, зберігання продукції.
  • Оформлення документів для митної служби.
  • Проходження контролю при перетину державного кордону.
  • Організація перевезення вантажу до місця митної очистки по Україні.

Якість сервісу визначається налагодженням партнерських відносин з міжнародними судноплавними компаніями та авіалініями, терміналами, активними автотранспортними компаніями, представниками вантажних з/д перевезень.

Переваги взаємодії з транспортно-експедиторською компанією

Обсяг послуг залежить від конкретної логістичної компанії та прописується у договорі при укладанні угоди.

Транспортно-експедиторська компанія звільняє клієнта від більшості турбот, пов'язаних із з доставкою.

  1. Перевезення здійснюється від дверей до дверей, тобто від адреси відправника вантажу, до адреси, зазначеної одержувачем.
  2. Компанія бере на себе відповідальність за оформлення документації на всіх етапах перевезення.

Рівень відповідальності та процент винагороди посередника прописані у договорі. Сучасна експедиторська компанія надає комплексні послуги, що включають охорону, супровід та страхування вантажу. Щоб усі сторони договору вірно розуміли терміни, компанії дотримуються переліку міжнародних стандартних умов поставки Інкотермс-2010 (Incoterms).