Особливості автомобільних вантажних перевезень в Європі

Особливості автомобільних вантажних перевезень в Європі

Автоперевезення в Європу з України та у зворотному напрямку – популярна послуга компаній-перевізників. Міжнародні вантажоперевезення формують з урахуванням напрямів відправлення готової продукції. Основними промисловими центрами, з яких ведеться постачання сировини, обладнання, насосно-компресорних труб, хімікатів, дорожньої техніки, лісозаготівель, є Кременчук, Черкаси, Нікополь, Київ, Полтава, Івано-Франківськ.

Перехід через митницю здійснюється за таким алгоритмом:

• страхування вантажу;
• сертифікація;
• митне оформлення.

У етапи зовнішньоекономічної діяльності може бути включено зберігання на СВХ (складах тимчасового зберігання) затриманого товару, що очікує на підтвердження сертифікату якості, іншої важливої ​​документації. Перевезення вантажів у Європі включають такі види проходження вантажу від виробника до вантажоодержувача у складі:

• збірних вантажів;
• продуктів або сировини, покладених у контейнери;
• рідких вантажів, що прямують у цистернах.

На території Європи між країнами ЄС немає кордонів, тому вантажівки швидко перевозять товари між країнами: Німеччиною, Францією, Іспанією, Італією, Швейцарією, Нідерландами, Польщею, Чехією, Грецією.

Доставка вантажу на рампу вантажоодержувача відбувається у вказаний час, тому період вантажно-розвантажувальних операцій триває недовго. ПРР - максимально механізовані - на складах функціонують засоби малої механізації, що прискорюють процес завантаження-вивантаження з кузова машини.

Ефективна організація транспортування товарів Європою дозволяє скоротити час доставки до кількох годин. Це з високим швидкісним режимом руху автомобілів-фургонів по автобаму, відсутності перешкод на об'їзних дорогах, наявності розв'язок на переїздах, дворівневих мостів, естакад, тунелів.