Вантажоперевезення - важливий процес транспортування товарів між Європою і Україною

Вантажоперевезення - важливий процес транспортування товарів між Європою і Україною

Україна активно поставляє товари продовольчого призначення в Європу, назад слідують поставки імпорту з партнерів європейських країн. За підсумками попереднього року обсяг зовнішньої торгівлі України склав понад 110 млрд. Доларів США. Імпорт та експорт товарів активно зростає, розвиваються партнерські зв'язки і вантажоперевезення . В Європі бачать українських виробників сільськогосподарської продукції, промислових товарів, постачальників сировини як давно очікуваних представників і партнерів по бізнесу.

Вантажоперевезення - необхідний етап у налагодженні тісної співпраці та взаємодії з Європою

Більше 30% імпорту в Україну надходить з країн Євросоюзу. Транспортування металів, машин, устаткування, сільськогосподарської продукції та інших товарів вимагають організації регулярних поставок, виконання договірних зобов'язань з одержувачами і вантажовідправниками. В даний момент в країні активно змінюється економічна ситуація - нові комерційні компанії, приватні виробники ростуть і активно розвиваються. Всі товари потребують експедируванні і транспортуванні, а саме:

  1. Використанні грамотно підібраних за вантажопідйомністю автомобілів;
  2. Акуратною і надійній упаковці товарів, організації проходження товару за кордон;
  3. Складання супровідної документації;
  4. Розмитнення з мінімальними витратами і простоями на прикордонних переходах;
  5. Страхування та супроводження вантажів до моменту отримання вантажоодержувачем;
  6. Формуванні та комплектації збірних вантажів;
  7. Перевезення вантажів в контейнерах.

Сільськогосподарська продукція вимагає дотримання додаткових умов - температурного режиму, дотримання санітарних вимог, швидкого оформлення документів і доставки на споживчі ринки Європи. Налаштувати ланцюжок транспортування, коли вантаж безперешкодно випливає з України в Європу - багатопланова задача компанії «Militzer & amp; Muench Ukraine GmbH », яка без малого 30 років здійснює вантажоперевезення в різні країни і легко справляється з найскладнішими завданнями організації проходження вантажу до Євросоюзу.

Організація процесу доставки товарів на різних видах транспорту

Транспортування та експедирування вантажів потрапляє в категорію міжнародних перевезень, до групи яких входять не тільки автомобільний вид доставки «від дверей до дверей», хоча варто визнати, що на автомобільному транспорті перевозиться істотна частка вантажів. Між Європою та Україною розвинена транспортна мережа автодоріг, що сприяє розвитку автомобільних перевезень. На другому місці за популярністю знаходяться морські та авіаперевезення. Співробітники компанії беруть в роботу будь-який вантаж і експедируються до місця призначення. Європа - популярне в Україні напрямок серед великого і малого бізнесу, виробників товарів.

Мультимодальні перевезення популярні через детального опрацювання схеми проходження невеликих партій товарів. Співробітники логістичних компаній пильно стежать за дотриманням правил транспортування будь-якого виду вантажу, розраховують транспортні витрати, щоб мінімізувати витрати клієнта і довезти вантаж одержувачу в цілості й схоронності.