Як купувати на ТАО БАО

Як купувати на ТАО БАО

Найбільший представник світового оптового ринку ТАО БАО продає будь-які товари, що виробляють у Китаї. Торговці з Аліекспрес користуються сервісом ТАО БАО, щоб замовити товар у маленькі магазинчики. Звичайно, що власники торгових мереж України зацікавлені у співпраці з найбільшим гіпермаркетплейсом Китаю – платформою з дешевими товарами за оптовими цінами. В Україну регулярно приходять контейнери із китайськими товарами, які після митного оформлення продають на території країни за низькими цінами.

Організація контейнерних перевезень

Не всі власники бізнесу мають запит на великі обсяги – готовність наповнення транспортного контейнера одним замовленням, тому застосовують збірний вид перевезень. Бізнесмени розвивають торгівлю в динаміці та поступово нарощують оптові партії, які можна замовити на торговій платформі ТАО БАО. Надійна схема закупівлі товарів виглядає так:

 • Реєстрація на сайті;
 • пошук товару та постачальника;
 • вивчення інформації про товар;
 • вказівку адреси доставки для пересилання або оформлення вантажоперевезення з Китаю.

Замовлення товарів на великій китайській онлайн-платформі можна робити двома способами:

 • замовлення та підбір асортименту через посредника. Оригінальна версія сайту виконана на китайській мові, при перекладі втрачається великий пласт інформації, збиваються налаштування інтерфейсу, тому замовлення краще оформлюють посредники з низькою комісією;
 • перевіряючи інформацію про постачальників та виробників товарів, можна оформити замовлення без посередника. Це заощадить гроші – комісійне винагорода за послуги помічника з оформлення замовлення.

Схема роботи з китайськими партнерами

Сьогодні багато підприємців освоїли роботу з постачальниками безпосередньо від виробників, щоб отримувати максимальну маржу під час торгової надбавки. Націнка після покупки у китайських оптовиків становить до 100% і більше, залежно від виду товарної групи. Перевірку постачальника проводять так:

 • звіряють документацію через ТПП країни роботи, тобто Китаю;
 • проводять інспекцію проведення;
 • на різних інтернет-ресурсах можна переконатися про репутацію виробника або продавця за назвою компанії, бренду.

В період перевірки можна знайти інформацію про годину реєстрації, обсяги виробництва, наявність арбітражу в історії взаємодії з покупцями при відправленні оптових партій. Важливим показником є ​​інспектування фабрики, щоб переконатися в реальності виробництва. У Китаї працюють спеціальні посередники, які можуть виїхати на місце роботи, зняти короткий відеозвіт, щоб дати зрозуміти оптовику якість вироблених товарів.

Проведення переговорів відбувається на англійській мові. Якщо використати послуги спеціаліста із закупівель, який знає китайську, можна безперешкодно обговорити всі нюанси співпраці. До занурення товару в контейнер, необхідно перевірити обсяг, кількість і якість партії, що відвантажується. Наступним етапом перераховують гроші, використовуючи банківський переказ. Фінансові розрахунки із закордонними партнерами вимагають:

 • своєчасного надання документів про прибуття та отримання товарів;
 • дотримуються термінів ввезення товару до країни;
 • отримання унікального номера договору та строки постановки угоди на облік.

Товари з Китаю постачають у разі отримання часткової передплати чи відправки грошей за всю партію товару. Контейнери заповнюють збірними вантажами та транспортують морем, залізничними або автомобільними шляхами або авіаперевезенням. На території України вантаж проходить митне оформлення. Поки не завершуться процедури, контейнер перебуває на складі тимчасового зберігання.