10
Черв
Консолідовані перевезення збірних вантажів по Україні і за кордон
Перевезення малих партій товарів на далеку відстань не є рентабельними ані для продавця, ані для замовника. Транспортні компанії намагаються повністю завантажити орендований залізничний вагон, судно. Замовнику невеликого вантажу не має сенсу оплачувати весь обсяг транспортного засобу. Щоб зробити перевезення дрібних вантажів дешевшим, використовують консолідацію перевезення збірних вантажів.
08
Черв
Митне оформлення вантажів – робити самостійно чи найняти брокера?
Будь-яке підприємство, в діяльності якого присутній експорт/імпорт товарів, проходить процедуру митного контролю. Це стосується і компаній, і фізичних осіб. Закон України передбачає декілька способів проходження митниці: заповнення документів відправником (отримувачем) самостійно; залучення сертифікованого брокера.
07
Черв
Яке страхування вантажів обрати: 100% або CMR?
Звертаючись до транспортно-експедиторської компанії, власники вантажу вирішують низку питань, пов’язаних зі страхуванням. Часто вони не бачать різниці між двома поняттями: страхування вантажу (cargo insurance – СI) і страхування відповідальності перевізника чи експедитора (CMR).
07
Черв
Китай – жвавий напрямок в географії міжнародних вантажних перевезень
Вантажні перевезення з Китаю стали невід’ємною частиною торгових відносин України. Цьому сприяла широка географія міжнародних вантажних перевезень, яку наша країна розвинула в останні десятиріччя. Звертаючи на далеку відстань між країнами, транспортно-експедиторські компанії використовують грамотні схеми логістики, безпечніші маршрути. Це допоможе заощадити час и гроші.
03
Черв
Інкотермс
Документ чітко визначає порядок розподілу обов'язків між продавцем і покупцем на всіх стадіях транспортування. Сторонам роз'яснюють, в який момент відповідальність за вантаж перекладається з однієї сторони на іншу.
01
Черв
Логістична компанія та транспортна експедиція – головні функції підприємств
Головна задача логістичної компанії – надання послуг в просуванні товарів між виробниками і споживачами. Підприємство керує потоком вантажів та супутньої інформації. Логістична фірма будує продуктивну систему з багатьма учасниками: виробники, постачальники, торговельні мережі, транспортні організації.
30
Бер
Вантажоперевезення - важливий процес транспортування товарів між Європою і Україною
Україна активно поставляє товари продовольчого призначення в Європу, назад слідують поставки імпорту з партнерів європейських країн. За підсумками попереднього року обсяг зовнішньої торгівлі України склав понад 110 млрд. Доларів США. Імпорт та експорт товарів активно зростає, розвиваються партнерські зв'язки і вантажоперевезення. В Європі бачать українських виробників сільськогосподарської продукції, промислових товарів, постачальників сировини як давно очікуваних представників і партнерів по бізнесу.

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"