Калькулятор перевезення вантажу

Запит на перевезення вантажу

Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Інформація про вантаж

Ваші контактні дані

*Вид транспорту

Переваги «Militzer & Münch»

  • Багаторічний досвід роботи
  • Ліцензія митного представника
  • Широке регіональне покриття
  • Індивідуальний підхід і уважне ставлення до кожного клієнта
  • Гарантія збереження вантажу
  • Логістичні рішення для будь-якої галузі
  • Постійний розвиток та інновації
  • Дотримання заявлених термінів

Нашою компанією пропонуються не тільки міжнародні перевезення зручним способом, але і найвигідніша ціна перевезення вантажу на українському ринку.

Як відбувається ціноутворення?

Варто відзначити, що ринок динамічний, і вартість перевезення вантажу та інших послуг залежить від різних чинників:

·         Вартості послуг посередників.

·         Витрат на паливо.

·         Розміру мит.

·         Вартості страховки.

·         Інших факторів, які можуть впливати: наприклад, маси і типу вантажу, необхідності підбирати під нього тару.

Наша компанія може вирішити завдання будь-якої складності, організувати вантажоперевезення морем, наземним транспортом, літаком практично в будь-яку точку світу. Ми намагаємося запропонувати клієнтам найбільш вигідні умови і мінімальні терміни доставки, тому у нас існує практично ідеальний баланс між ціною на послуги і їх якістю. З нами працює велика кількість партнерів по всьому світу, проте, ми можемо запропонувати стабільні ціни на вантажоперевезення.

Популярні напрямки

Ціни на перевезення вантажів також можуть залежати від того, якому виду транспорту Ви віддаєте перевагу, чи будете відправляти вантаж одноосібно або скористаєтеся послугою збірних вантажів. Остання є актуальною для відправників, обсяг поставки у яких невеликий, і викуповувати повністю контейнер або машину недоцільно. Також у нас діють привабливі схеми мультимодальних перевезень, при яких використовується кілька видів транспорту, за рахунок чого можна доставити вантаж швидше і значно заощадити на цьому, тому що вибирається найкоротший і простий маршрут.

Ми пропонуємо вигідні вантажоперевезення, ціна яких Вас приємно порадує. Однак перед тим, як замовити послугу, ми рекомендуємо не тільки вивчити прайс, а й подзвонити нам. Наш оператор відповість на всі Ваші запитання, допоможе розрахувати ціну. Вартість може змінюватися з незалежних від нас причин, наприклад, через підвищення курсу долара.

У нас є дозвіл на перевезення більшості видів вантажів; крім цього, наша компанія може користуватися знижками, передбаченими державою для великих перевізників. Саме це дає можливість запропонувати нашим клієнтам найбільш вигідні умови.

Розрахувати вартість можна заздалегідь, заповнивши нашу форму зв'язку. Ми врахуємо всі чинники, підрахуємо точну суму і відповімо Вам як можна швидше. Наші фахівці врахують всі можливі фактори і ризики, назвуть цифру, актуальну на дату запиту. Телефонуйте! Звертаючись до нас, Ви отримуєте високу якість послуг за найдоступнішими цінами!


COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"