МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖІВ

Митне оформлення вантажів – одна з багатьох послуг, які надає наша компанія. Ми забезпечимо повний супровід вашого вантажу, підготовку усіх необхідних документів при проходженні митниці.

СТРАХУВАННЯ І СУПРОВІД ВАНТАЖІВ

Страхування вантажів – необхідний захід, що дозволяє захистити власника вантажу від значних фінансових ризиків у разі втрати або ушкодження товару, що іноді трапляється при його транспортуванні.

КОНТЕЙНЕРНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ЗБІРНИХ ВАНТАЖІВ LCL

LCL перевезення – це транспортування збірних партій вантажів морем. Загальний об'єм формується за рахунок укомплектовування великої партії окремими одиницями товару, що належать різним власникам.

МУЛЬТИМОДАЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Мультимодальне перевезення – це ефективна схема доставки будь-якого вантажу, що виконується відразу декількома видами транспорту. Сьогодні цей напрям отримав велику популярність завдяки можливості доставки «від дверей до дверей» в різні куточки земної кулі.

МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Міжнародні морські перевезення – один з найбільш оптимізованих, економічно ефективних і затребуваних способів доставки вантажів в міжнародній логістиці.

ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ

Головним напрямом діяльності компанії "М&М Милитцер і Мюнх Україна ГмбХ" (Київ) являються міжнародні автомобільні перевезення вантажів. Для виконання цієї послуги на високому професійному рівні у нас є міцна базова основа – великий досвід роботи і належна кваліфікація фахівців. Ми добре знаємо, як організувати міжнародні вантажні автоперевезення в країни Балтії, Скандинавії, Західної і Східної Європи з максимальною вигодою для клієнтів.

АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ

Послідні аналітичні дослідження у сфері глобальної логістики показали, що міжнародні авіаперевезення є одним з найперспективніших напрямів транспортних послуг.

Ще зовсім нещодавно цей напрям вважався найдорожчим. Але сьогодні авіавантажоперевезення стали значно доступнішими за рахунок стрімкого розвитку технологій логістики і авіатехніки.

Залишилися питання?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності та обробки персональних даних.

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"