Про послугу

Послідні аналітичні дослідження у сфері глобальної логістики показали, що міжнародні авіаперевезення є одним з найперспективніших напрямів транспортних послуг.

Ще зовсім нещодавно цей напрям вважався найдорожчим. Але сьогодні авіавантажоперевезення стали значно доступнішими за рахунок стрімкого розвитку технологій логістики і авіатехніки.

Все більше розширюються масштаби міжнародної економічної діяльності, сполучення між континентами і країнами вимагає поліпшення умов перевезень. Транспортування по повітрю - це єдиний вид перевезень, який дозволяє швидко долати відстані, незалежно від можливих перешкод земного ландшафту. Цим багато в чому обумовлено зростання попиту на міжнародні авіаперевезення вантажів. Також розвитку галузі сприяє висока надійність авіаперевезень.

Чому ми?

«М&М Милитцер і Мюнх Україна ГмбХ» надає послуги оперативної логістики і міжнародного авіаперевезення вантажів.

В Україні наші відділення розміщені безпосередньо на території аеропортів міжнародного значення «Одеса» і «Бориспіль». Їх розташування безпосередньо у вантажних складських приміщеннях роблять обробку вантажів надзвичайно зручною.

Висока кваліфікація наших співробітників, що пройшли спеціальну підготовку, дозволяє на професійному рівні обслуговувати перевезення будь-яких видів, включаючи небезпечні категорії вантажів. Наші фахівці-професіонали підберуть для вас оптимальний варіант доставки з урахуванням усіх ваших побажань.

Авіадоставка вантажів – це швидкий і дуже зручний спосіб привезти товар у будь-яку точку світу. Наша компанія організовує переліт вашого вантажу швидко і за доступною ціною. Ми також забезпечимо проходження товарами митниці.

Переваги

Міжнародні вантажні авіаперевезення – це послуга, що з кожним днем набирає популярність. Країни постійно розвиваються і зміцнюють зовнішньоекономічні стосунки. Підприємці зацікавлені в тому, щоб їх товар прибував на склади інших країн якнайшвидше. Тому перевезення вантажів літаком стає найбільш актуальним варіантом, особливо якщо йдеться про ліки, швидкопсувні продукти, медичне устаткування.

Поступово вартість цих послуг знижується, оскільки росте і кількість перевізників, готових надати літаки різної вантажопідйомності.

Авіаперевезення в Україні також є досить перспективним напрямом розвитку послуг. Наша компанія постійно впроваджує нові технології, удосконалює сервіс, за рахунок якого послуги стають доступнішими. Вантажні авіаперевезення – це надійний і максимально швидкий спосіб доставити товар в місце призначення. Відправка залежить від погодних умов, але відстань і рельєф місцевості для неї не має значення.

Окрім цього, товар перевіряється тільки двічі – при завантаженні і розвантаженні, тобто при такому виді транспорту відбувається мінімальний перетин меж, за рахунок чого клієнт економить час і гроші на проходження митного контролю.

Переваги авіавантажоперевезення

Доставка вантажів авіатранспортом – це зручно і вигідно. Передусім такий спосіб має наступні переваги:

  • Швидка доставка будь-якого вантажу з точки А в точку Б на будь-якому континенті.
  • Мінімум контролюючих організацій, в повітрі літак ніхто не додивляється, при цьому він може перетнути декілька повітряних меж будь-яких держав.
  • Заощадження часу, ніякого простою з вини перевізника, не вимагається орендувати склад на тривалий час, якщо, наприклад, треба, щоб товар був перевантажений на інший вид транспорту.
  • Зростання і розвиток повітряних сполучень робить цей вигляд доставки доступнішим за вартістю.

Мінусів значно менше: авіатранспорт підходить не для усіх видів вантажів і має обмежену місткість.

Наші переваги

Наша компанія може організувати міжнародні авіаперевезення вантажу будь-якого типу, не забороненого для такого виду транспортування. У нас великий досвід роботи, досвідчені співробітники і якісно організована логістика. Ми зможемо організувати доставку будь-яким видом транспорту в найкоротші терміни по найдоступнішому за ціною маршруту. Звертаючись до нас, ви користуєтеся наступними перевагами:

  • Грамотна організація перевезення будь-яких типів вантажів у будь-яку точку світу. Наша компанія представлена в 30 країнах світу і має велику кількість партнерів, готових будь-якої хвилини надати допомогу.
  • Ви зможете відстежувати кожну операцію з вашим вантажем, знати, де саме він знаходиться в даний момент.
  • Ми забезпечуємо повне юридичне обслуговування клієнтів, складаємо і подаємо митні декларації, отримуємо усі необхідні документи.
  • У вас буде персональний менеджер, який зможе відповісти на будь-які ваші питання. Усі консультації для клієнтів проводяться безкоштовно.
  • Ми пропонуємо найнижчі розцінки на ринку послуг за рахунок грамотної організації робіт, впровадження нових технологій і великих об'ємів.

Звертайтеся до нас, і ви отримаєте індивідуальний підхід, грамотне обслуговування, повний пакет послуг під ключ, швидку доставку товару у будь-яку точку світу і просто гарний настрій!

Повернення до списку

Залишилися питання?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності та обробки персональних даних.

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"