LCL перевезення – це транспортування збірних партій вантажів морем. Загальний об'єм формується за рахунок укомплектовування великої партії окремими одиницями товару, що належать різним власникам.

Особливості LCL перевезення

Для збірного вантажу такого типу використовується уніфікований морський контейнер, призначений саме для міжнародних транспортних сполучень. Не має значення, чи буде вантаж імпортним або експортним. Важливо правильно підійти до вибору контейнера для нього. Товар клієнта буде об'єднаний з товарами інших власників, якщо він сумісний за планом сусідства.

Перевезення збірних вантажів LCL здійснюється перевізником NVOCC. Цей морський перевізник має коносамент на перевезення товарів судами, власником яких не є, а також не може управляти ними як такими, що відносяться до власного штату. Проте він підтримує стосунки з оператором, може забезпечити доставку у будь-яку точку світу, координуючи дії перевізників.

NVOCC зарезервує контейнер, коли знатиме точний об'єм перевезення і точку призначення, також можлива пропозиція нижчої ціни порівняно з тією, яку просять за повне завантаження контейнера (FCL).

Контейнерні перевезення збірних вантажів LCL – це можливість щоденно здійснювати відвантаження в морських портах. У менш популярних і більш віддалених країнах відвантаження відбувається раз в два тижні. В деяких випадках доводиться чекати заповнення контейнера до того, як товар потрапить в кінцевий пункт призначення. Для формування замовлення компанія використовує консолідований склад, який знаходиться в порту.

Підготовка

Міжнародні перевізники LCL іноді привозять вантаж пошкодженим, це пов'язано з тим, що він був недостатньо ретельно упакований. Для цього повинні застосовуватися ящики, якщо вантажі сипкі, їх необхідно розміщувати на палетах, заздалегідь розфасованих в тару або коробки.

Якщо вантаж має великий об'єм, його завертають в спеціальну плівку, якщо необхідно, створюють обрешетування. Наша компанія проконтролює упаковку товару, потурбується про його безпеку.

Вартість LCL доставки

Ціна LCL морських перевезень визначається з урахуванням декількох чинників:

  • Вага.
  • Об'єм.

Таким чином клієнт платить тільки за зайнятий в контейнері простір. Це набагато дешевше, ніж викуп контейнера повністю. Попри те, що морські перевезення вантажів у збірних контейнерах можливо не самий швидкий спосіб доставки, проте він обходиться у декілька разів дешевше за індивідуальну оренду контейнера, тому популярність послуги надзвичайно висока.

Повернення до списку

Залишилися питання?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності та обробки персональних даних.

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"