Митне оформлення вантажів – одна з багатьох послуг, які надає наша компанія. Ми забезпечимо повний супровід вашого вантажу, підготовку усіх необхідних документів при проходженні митниці.

Митне оформлення вантажів в Україні

Ми допоможемо вам швидко пройти митницю. Наші брокери швидко і правильно складуть декларацію і направлять її в митний орган, вам не доведеться платити за простій, поки декларація буде оформлена. Ми потурбуємося про те, щоб митний орган розглянув її в найкоротші терміни. Наша компанія допомагає клієнтам уникнути фінансових втрат і судових розглядів, пов'язаних із складнощами проходження границі товаром.

Наші фахівці не допустять помилок при оформленні вантажу, оскільки працюють в цій сфері з 1992 року і мають великий досвід роботи. В середньому вантаж можна буде забрати з терміналу через 4-24 години залежно від його завантаженості, а також від складності оформлення вантажу, його об'єму. Ми пропонуємо повне митне оформлення морських вантажів в Одесі і Борисполі, яке включає усі етапи роботи з вантажем і взаємодію з органами влади. Ми можемо подати декларацію і в електронному вигляді.

Ви отримаєте усі послуги під ключ при мінімальній власній участі.

Наші переваги

У нас діє доступна вартість митного оформлення вантажів. Ми пропонуємо клієнтам вигідні розцінки, ціна декларації нижчі, ніж у сторонніх брокерів, але при цьому ми гарантуємо високу якість послуг. Наші фахівці допоможуть оформити декларацію як для імпорту, так і експорту будь-яких товарів.

Окрім цього, ми пропонуємо наступні переваги:

  • Швидке митне оформлення вантажів з України. Як правило процедура здійснюється на протязі одного робочого дня.
  • Ми маємо великий досвід роботи, виграли безліч судових суперечок.
  • У вас буде персональний менеджер, який буде в курсі не лише будь-якого руху вашого вантажу, але і усіх здійснюваних з ним операцій. Він зможе відповісти на будь-які ваші питання.
  • Ми працюємо з будь-якими вантажами і зможемо оформити навіть ті товари, за які не охоче беруться інші брокери, наприклад, медичне устаткування і товари, що вимагають акцизу.
  • Доставка вантажів і митне оформлення під ключ заощадять вам масу часу і грошей. Ви укладаєте з нами один договір, передаєте вантаж, після того, як він прийде в точку призначення, ви зможете його відразу ж забрати, не турбуючись про бюрократичну тяганину.

Ми гарантуємо високу якість послуг, відсутність проблем на митниці. Звертайтеся, і ви залишитеся задоволені нашим сервісом!

Повернення до списку

Залишилися питання?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності та обробки персональних даних.

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"