Контейнерні перевезення з Китаю

Контейнерні перевезення з Китаю – популярне і вигідне рішення, яким користуються багато підприємців. Цей спосіб дозволяє доставити будь-який товар за доступною ціною, не обмежувати свої партії за обсягом або масою.

Особливості перевезень морем

Морські перевезення вантажів з Китаю користуються успіхом з багатьох причин:

  • Доступна ціна. Вартість цього виду перевезень значно нижче, ніж будь-якого іншого. Доступність складається з багатьох факторів, починаючи з доступних цін на паливо і закінчуючи масовістю послуги.
  • Можна привезти абсолютно будь-який вантаж. Кораблі, як правило, беруть на борт будь-які товари, в тому числі негабаритні або дуже важкі.
  • Можна відправити будь-який обсяг, наприклад, якщо Ви хочете відправити невелику посилку, Ви можете скористатися збірним вантажем, і вам не доведеться викуповувати цілий контейнер. Такою послугою користуються багато клієнтів, яким потрібно відправити невелику посилку, пробну партію товару.
  • Морська доставка вантажу з Китаю в Україну можуть мати і деякі мінуси: наприклад, такий спосіб не підійде для тих товарів, які потрібно отримати терміново або які мають короткий термін придатності, вимагають особливих умов зберігання, так як доставка може займати до 60 днів. Це хороший варрант для вантажу, прибуття якого не повинно бути терміновим.

Вибір маршруту

Морські перевезення Китай – Україна налічують велику кількість маршрутів. За рахунок цього наші фахівці можуть підібрати зручний логістичний шлях для Вас. Це допоможе заощадити час і гроші. Ми співпрацюємо з великою кількістю партнерів, пропонуємо клієнтам вигідні умови і ціни. У нас є як готові, добре відпрацьовані маршрути, так і можливість підібрати індивідуальний.

Наші послуги

Наша компанія організовує морські перевезення з Китаю найбільш вигідним і швидким для Вас шляхом. Ми пропонуємо ряд переваг, якими Ви зможете скористатися:

  • Вигідні умови співпраці та доступні ціни.
  • Можливість вибрати найбільш зручний для вас спосіб відправки вантажу.
  • Зручна система оплати.
  • Послуги під ключ. Ми надаємо юридичний супровід вантажу, допомагаємо розмитнити його, пройти огляд, вирішуємо інші завдання будь-якої складності.
  • У нас працюють досвідчені фахівці, які добре розбираються в логістиці, міжнародному та митному праві. Вибираючи нас, Ви обираєте надійність, комфорт і гарантію високої якості надання послуг.

Повернення до списку

Залишилися питання?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності та обробки персональних даних.

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"