Про послугу

Міжнародні морські перевезення – один з найбільш оптимізованих, економічно ефективних і затребуваних способів доставки вантажів в міжнародній логістиці.

Актуальність морських перевезень в сучасній Україні пояснюється розвитком інфраструктури і зручним географічним розташуванням країни з виходом в акваторію Чорного і Азовського морів. Переваги морських перевезень вантажів незаперечні:

 • відносно низька собівартість перевезень;
 • велика вантажопідйомність;
 • необмежена пропускна спроможність;
 • єдине правове і юридичне поле ось вже 400 років.

Морські перевезення використовуються як самостійний спосіб доставки вантажів, так і в якості сегменту мультимодальної логістики (транспортування вантажів по морю залізничним, авіа або автотранспортом).

Контейнерні перевезення вантажів займають друге місце за об'ємом перевезень морським транспортом. Використання по всьому світу контейнерів стандартизованих розмірів дозволяє застосовувати спеціалізований транспорт для їх перевезень (контейнеровози), а також скорочувати час для робіт по завантаженню та розвантаженню.

Компанія «Милитцер і Мюнх Україна ГмбХ» надає комплекс послуг з організації морських контейнерних перевезень. Ми беремо на себе повну відповідальність за доставку вантажів замовників і забезпечуємо контроль і збереження вантажів упродовж усього шляху. На ринку міжнародної логістики ми працюємо з 1994 року. Мережа філій і агентств дозволяє нам здійснювати прямі контейнерні перевезення з порту Одеси в усіх морських напрямах в усі точки світу.

Чому ми?

«М&М» є членом Міжнародної федерації експедиторських асоціацій (ФІАТА), міжнародної неурядової організації, що об'єднує національні експедиторські асоціації 150 країн світу. «М&М» має допуск до роботи з уніфікованими документами ФІАТА, включаючи коносамент (FBL), складську розписку (FCR).

«М&М» має агентську угоду з NVOCC "BLUE MARITIME LINE" з наданням фірмових коносаментів BML.

У нас налагоджені партнерські відносини з міжнародними логістичними компаніями і судноплавними лініями HapagLloyd, ZIM, Cosco та ін.

«М&М» має власні представництва в Європі, США, Індії і Китаї.

Ми допомагаємо здійснити морське перевезення вантажів з категорії «небезпечних» вантажів.

Ми виконуємо транспортно-експедиторські послуги з тимчасового розташування транзитних вантажів (перевалці товарів за системою експорту-імпорту) в портах «Одеса», «Південний», «Чорноморськ».

Ми здійснюємо перевезення вантажів LCL з Туреччини, Китаю і інших країн світу.

Ми надаємо послуги із стафіювання/розформування контейнерів, організацію відбору зразків для сертифікації вантажів.

Організацію надання експертних послуг незалежних сюрвейєрів.

Послуги з організації фрахтування судна/частини судна за рахунок фрахтувальника.

Послуги внутрішньопортової експедиції, організації митних оглядів і митного оформлення вантажів.

Послуги організації перевезення «проектних», великогабаритних і ваговитих вантажів. Розробка схем їх кріплення, вантаження і перевезення як на судах, так і на флет-контейнерах.

Для детальнішого ознайомлення з усім спектром наших послуг зв'яжіться з фахівцями компанії «М&М».

Плануйте власний бізнес з урахуванням можливостей сучасних інструментів логістики, якими досконало володіє «М&М» – знаходимо і здійснюємо потрібні рішення швидко, вигідно, ефективно.

Контейнерні перевезення – популярний спосіб доставки різноманітних вантажів у більшість країн світу незалежно від того, знаходяться вони на одному чи різних континентах. Такий спосіб доставки обходиться відносно недорого, відрізняється можливістю перевозити будь-які товари в необмеженому об'ємі.

Морські контейнерні перевезення

Морські перевезення є найбільш оптимізованим способом транспортування вантажів. Вони найбільш ефективні і доступні за вартістю, а єдиний юридичний простір дозволяє уникнути багатьох проблем і складнощів при оформленні вантажу на митниці. Користуючись кораблями, ви уникаєте додаткового перетину меж і огляду, як це буває з автомобільним транспортом. Окрім цього, клієнтам доступні перевезення великих об'ємів товарів, а також великих і важких предметів, наприклад, автомобілів.

Перевезення вантажів морським транспортом

Морські перевезення актуальні і в Україні. Це один з найбільш популярних напрямів в сучасній логістиці, оскільки країна має зручне географічне розташування, вихід відразу в два моря – Чорне і Азовське. Користуючись морськими перевезеннями, ви одержуєте наступні переваги:

 • Низька в порівнянні з іншими способами доставки собівартість робіт.
 • Кораблі здатні піднімати максимально можливу масу вантажів, що дозволяє перевозити важкі і негабаритні товари.
 • Пропускна спроможність такого трафіку не обмежена.
 • Стабільне і єдине юридичне поле для кожної країни більше 400 років, тобто кожна операція вже багато віків налагоджена і працює успішно.

Міжнародні контейнерні морські перевезення вантажів – це повноцінний самостійний спосіб доставки, який може використовуватися і в якості одного з елементів мультимодальної логістики, коли використовуються багато видів транспорту, щоб прискорити саму відправку і підвищити її якість. Морським транспортом транспортують не лише контейнери, які займають за популярністю друге місце. Цей вид транспорту здатний порівняно швидко і абсолютно безпечно доставити будь-який тип вантажу з одного морського порту в інший.

Міжнародні морські контейнерні перевезення проводяться за допомогою контейнерів, розміри яких приведені до єдиного стандарту по всьому світу. Для перевезення контейнерів використовуються спеціальні автомобілі, які можуть доставити вантаж з морського порту в місце призначення. Окрім цього, зручний розмір дозволяє швидше розвантажити палубу і заощадити місце на складі.

Компанія «Милитцер і Мюнх Україна ГмбХ» готова надати повний комплекс послуг, організувати перевезення вантажів морським транспортом під ключ. Довіривши свій вантаж нам, вам не доведеться турбуватися про те, як доставити його в порт, навантажити, пройти митницю. Про усе це потурбується наша компанія, включаючи і подання декларацій. Ми повністю проконтролюємо якість доставки вантажів, забезпечимо їх безпеку і збереження, від точки відправлення до точки отримання.

Ми маємо великий досвід роботи в сфері логістики, починаючи з 1992 року, і пропонуємо клієнтам наступні переваги:

 • Працюємо на всіх напрямках світу, маємо власні склади, співпрацюємо з величезною кількістю партнерів.
 • Пропонуємо вигідні розцінки клієнтам.
 • Забезпечуємо юридичний супровід вантажів, переговори з митницею, представляємо інтереси клієнта в державних органах.
 • У нас працюють досвідчені професіонали, здатні приймати важливі рішення швидко і правильно.

Звертайтеся до нас, і ви залишитеся задоволені якістю зроблених послуг і швидкістю виконання завдань!

Повернення до списку

Залишилися питання?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності та обробки персональних даних.

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"