Мультимодальне перевезення – це ефективна схема доставки будь-якого вантажу, що виконується відразу декількома видами транспорту. Сьогодні цей напрям отримав велику популярність завдяки можливості доставки «від дверей до дверей» в різні куточки земної кулі.

Послуги мультимодальних перевізників дозволяють відправити вантаж, не турбуючись про його збереження, можливі затримки на кордоні та інших форс-мажорах. Схема організації доставки вигострена роками. Мультимодальні перевезення – непросте і відповідальне завдання: для високої якості доставки потрібна максимальна скоординованість і узгодженість дій усіх учасників. При цьому участь власника вантажу в транспортному процесі зводиться до мінімуму.

Компанія «М&М Милитцер і Мюнх Україна ГмбХ» (mum - net.com.ua) виконує міжнародні мультимодальні перевезення морським, авіаційним, залізничним і автомобільним транспортом. Ми здійснюємо контроль вантажу на усіх етапах його транспортування і користуємося ефективною схемою експортно-імпортних перевезень, здійснюваних в усіх країнах світу.

Агентська мережа «Mилитцер & Мюнх» – це:

  • Доставка вантажу в найкоротші терміни «від дверей до дверей».
  • Максимальне використання технічних можливостей залізничних, морських і авіа терміналів.
  • Повний контроль переміщення вантажу на усіх етапах.
  • Розробка найоптимальнішого маршруту руху вантажу.
  • Великий досвід роботи у сфері міжнародних вантажоперевезень.
  • Розробка індивідуальних транспортних схем за бажанням замовника.

Наші співробітники готові виконати замовлення любої складності по перевезенню вантажів. Дзвоніть нам прямо зараз!

Мультимодальні перевезення вантажів – це доставка декількома видами транспорту за одним договором про надання послуг. При цьому відповідальність за доставку перевізник несе незалежно від того, скільки разів змінюється транспорт і які його види задіяні.

Вигоди послуги

Міжнародні мультимодальні перевезення вантажів – зручний і популярний спосіб доставки товарів в ті країни, куди фізично неможливо добратися одним видом транспорту або ж це фінансово невигідно. Таким чином, швидкість і ефективність доставки значно підвищується, а витрати на неї, навпаки, знижуються. Наша компанія має величезну кількість філій більш ніж в 30 країнах світу.

За рахунок грамотного складання маршруту переміщення вантажу ми можемо забезпечити швидку і надійну доставку будь-яким видом транспорту, орієнтуючись передусім на ефективність і вартість послуги, а також потреби клієнта.

Мультимодальні міжнародні перевезення можуть задіяти декілька перевізників, з якими у нас партнерські стосунки. Вам не треба буде турбуватися про збереження вантажу, затримки або непередбачені ситуації. Усі вони зведені до мінімуму, і ваше відправлення буде доставлено вчасно або навіть раніше заявленого терміну.

У нас діє досконала, добре відпрацьована схема доставки, яка застосовується вже багато років. Наші співробітники розуміють, що виконують відповідальне і складне завдання, що вимагає до себе уважного відношення. Вони мають великий досвід роботи, тому можуть діяти максимально погоджено, правильно координувати свої дії. При цьому від власника вантажу потрібно мінімум участі. Ми робимо послуги під ключ, тому вам не потрібно буде турбуватися про складання декларацій та інші бюрократичні моменти.

Мультимодальні перевезення в Україні та за її межами можливі різними способами:

  • Повітряним.
  • Залізничним.
  • Морським.
  • Автомобільним.

За вантажем забезпечується спостереження на усіх етапах транспортування, завантаження і розвантаження. Ми використовуємо найбільш ефективні схеми закордонних перевезень, доступних у будь-якій країні світу. Ми готові відповісти на усі питання, що цікавлять вас, підібрати для вас зручну схему доставки. Ми пропонуємо низькі ціни і короткі терміни доставки. Дзвоніть, замовляйте послугу, і ви залишитеся задоволені якістю її виконання!

Повернення до списку

Залишилися питання?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності та обробки персональних даних.

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"