В даний час велику популярність у різних компаній в Україні придбало перевезення збірних вантажів. На перший погляд доставка збірних вантажів вимагає більше часу для консолідації вантажів і формування партії, але саме вона дає можливість значно скоротити витрати, оплачуючи транспортні витрати не за увесь транспортний засіб, а тільки його частину!

Перевезення збірних вантажів – це можливість ефективно і в повному обсягу використати вантажний простір автомобіля або іншого транспортного засобу, тобто понизити вартість доставки!

Збірні вантажі – це те, що ідеальний варіант для клієнтів, які розраховують привезти, наприклад, зразки, невелику або пробну партію нової продукції.

Якщо ж Вам необхідно доставити велико- і середньо-габаритний вантаж, ми готові організувати часткове перевезення/ LTL - Less Than Full Truck Load /. Для виконання цього перевезення ми оптимально швидко підберемо транспортний засіб у безпосередній близькості необхідного маршруту, що дозволяє серйозно заощадити Ваші засоби без додаткових витрат на подання і холостий пробіг транспортного засобу, гарантуючи при цьому оперативний термін доставки вантажів.

Перевезення збірних вантажів вимагають логістичного аналізу зустрічних комерційних пропозицій, які ефективно оброблятися нашими співробітниками.

Основні переваги, характерні для збірних і попутних перевезень – це економічність і зручність перевезень в такому форматі. Істотна економія досягається за рахунок ефективного використання вантажного простору і зручної доставки «від дверей до дверей».

Послуги міжнародних перевезень збірних і попутних вантажів від компанії «ТОВ М енд М Милитцер і Мюнх Україна ГмбХ» – це не лише заощадження вашого часу і засобів, але і абсолютна гарантія найвищого рівня обслуговування!

Наша компанія ТОВ «М енд М Милитцер і Мюнх Україна» входить в холдингову компанію M&M Militzer & Münch International Holding AG, яка налічує більше 100 філій більш ніж в 30 країнах. Більше 2600 співробітників обслуговують наших клієнтів. Велика мережа філій компанії M&M Militzer & Münch International Holding AG і наших постійних партнерів дозволяє нам гарантувати наявність достатнього вантажного транспорту для вирішення поставлених завдань.

Ми пропонуємо різноманітні і високоякісні послуги в організації доставки збірних вантажів!

Ми кожний день прагнемо забезпечити Вам оптимальний рівень транспортного обслуговування, яке максимально відповідає Вашим індивідуальним вимогам!

Перевезення збірних вантажів – вигідна пропозиція від нашої компанії, яка набирає все більшу популярність, особливо на території України. Це дозволяє понизити вартість доставки, оскільки використовується один вид транспорту або контейнер під збірний вантаж, частини якого належать різним власникам.

Особливості збірної доставки

Міжнародні вантажоперевезення збірних вантажів мають ряд особливостей, які варто враховувати, вибираючи такий спосіб транспортування свого вантажу. Деякі клієнти вважають, що він займає багато часу, оскільки потрібно певну кількість звернень для того, щоб заповнити один контейнер або машину. Частково це дійсно так, і формування партії може зайняти декілька днів, але, як правило, звернень дуже багато, тому чекати довго нашим клієнтам не доводиться.

До того ж такий спосіб доставки дозволяє значно заощадити, оскільки ви не платите за машину повністю.

Міжнародна доставка збірних вантажів дозволяє значно понизити витрати на доставку, оскільки ви платите тільки за реально займане товаром місце, при цьому швидкість доставки страждає не сильно, а якість залишається на такому ж високому рівні. Наша компанія уміє ефективно використати вільний простір в автомобілі, вантажити товари так, щоб вони поміщалися максимально компактно, при цьому не впливали один на одного, не пошкоджувалися і не вивалювалися в процесі транспортування.

Збірна доставка може бути не лише наземним транспортом, але і будь-яким іншим, включаючи морський, авіаційний, у тому числі практикується перевезення різними видами транспорту. Наприклад, частину шляху вантаж проїжджає на автомобілі, частина – на морському або залізничному транспорті. При цьому середня вартість доставки буде значно нижча стандартної.

Для кого підходить доставка збірних вантажів?

Ця послуга орієнтована на клієнтів, які не везуть продукцію великими партіями. Наприклад, якщо вони замовляють невелику кількість нової продукції для ознайомлення, зразки або які-небудь об'ємні товари для себе, цей варіант підходить оптимально. Для велико- і средньогабаритних вантажів наша компанія може організувати часткове перевезення/ LTL - Less Than Full Truck Load /. Наші фахівці зможуть швидко підібрати відповідний транспортний засіб, що знаходиться у безпосередній близькості і спрямовується в потрібному вам напрямі.

Збірні вантажі – це можливість зекономити на:

  • необхідності оплачувати за увесь об'єм автомобіля;
  • затратах за холостий пробіг транспортного засобу. Сума збірних вантажоперевезень зводиться до мінімуму за рахунок відсутності додаткових витрат, пов'язаних з поданням транспортного засобу.

При цьому наша компанія гарантує, що автомобіль буде поданий швидко, і терміни доставки будуть мінімальними.

Міжнародні перевезення збірних вантажів вимагають не просто уважного відношення і оперативного реагування, але  також збору і аналізу інформації про інші комерційні пропозиції, контролю пересування кожного автомобіля. Наші співробітники ефективно і швидко обробляють отриману інформацію, економлять ваш час і пропонують максимально зручні і недорогі варіанти відправки вантажу. Ми пропонуємо зручну доставку від пункту відправки до одержувача, ефективно розподіляємо простір усередині транспорту.

Вантажні перевезення збірних вантажів від ТОВ «M&M Милитцер і Мюнх Україна ГмбХ» – це високий рівень обслуговування, низькі ціни, широкий вибір маршрутів і видів транспорту. Окрім цього, ми пропонуємо юридичний супровід вашого вантажу, підготовку декларацій, вирішення інших питань, пов'язаних з перетином кордону.

Повернення до списку

Залишилися питання?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності та обробки персональних даних.

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"