Страхування вантажів – необхідний захід, що дозволяє захистити власника вантажу від значних фінансових ризиків у разі втрати або ушкодження товару, що іноді трапляється при його транспортуванні.

Основні тонкощі

Страхування перевезень – дуже важливий і в той же час досить складний момент, яким повинен займатися організатор перевезень. Вибір страхової компанії лежить на перевізнику, він повинен вивчити велику кількість пропозицій і вибрати з них найбільш прийнятну для замовника послугу.

Важливі критерії:

  • Страхування міжнародних перевезень повинне повністю відшкодовувати вартість вантажу при його втраті, і далеко не кожна страхова компанія погоджується на такі умови.
  • Сама страховка повинна коштувати не занадто дорого і бути доступною для будь-якого клієнта. Важливо вибрати програму, що покриває якомога більше ризиків.
  • В першу чергу вартість страховки має бути економічно виправданою, інакше значно підвищується і вартість товарів, що реалізовуються, яка залежить і від суми доставки у тому числі.

Страхування вантажу при міжнародних перевезеннях регулюється міжнародними конвенціями, які ставлять обмеження на матеріальну відповідальність перевізника. Це означає, що у разі непередбачених обставин, в результаті яких вантаж буде пошкоджений або втрачений, його власник зможе отримати компенсацію не повної вартості. Саме тому важливо застрахувати майно, іноді потрібні також супровід і охорона вантажів, особливо перевозиться особливо цінний товар.

Наші послуги

Наша компанія має великий ліміт матеріальної відповідальності, рівний 7,5 мільйонам євро. Таким чином, страхування вантажів в Україні в нашій компанії дозволяє отримати значну компенсацію у разі настання страхового випадку. Окрім цього, ми можемо застрахувати окремі товари додатково, а також забезпечити озброєний супровід вантажів.

Ми пропонуємо доступну вартість страхування вантажів, намагаємося зробити наші послуги найбільш доступними для клієнтів. Страховка розраховується залежно від категорії товару, необхідності охорони, величини суми, інших важливих чинників.

Наші послуги страхування вантажів відповідають міжнародним стандартам, що включають велику кількість ризиків, а найбільш важливі пункти в страхових документах будуть розшифровані щоб уникнути суперечок сторін надалі.

Повернення до списку

Залишилися питання?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності та обробки персональних даних.

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"