Про послугу

Головним напрямом діяльності компанії "М&М Милитцер і Мюнх Україна ГмбХ" (Київ) являються міжнародні автомобільні перевезення вантажів. Для виконання цієї послуги на високому професійному рівні у нас є міцна базова основа – великий досвід роботи і належна кваліфікація фахівців. Ми добре знаємо, як організувати міжнародні вантажні автоперевезення в країни Балтії, Скандинавії, Західної і Східної Європи з максимальною вигодою для клієнтів.

Вантажні автомобілі можуть виступати єдиним видом транспорту при доставці вантажів. Проте можлива автомобільна доставка вантажу і у поєднанні із залізничними, морськими, авіаційними перевезеннями.

Вибір категорії транспорту здійснюється на підставі економічних розрахунків: з урахуванням виду вантажу, дальності відстані, часу вимушеного простою і інших важливих чинників, які впливають на ефективність і вартість перевезень. В більшості випадків при використанні декількох видів транспорту автомобільні перевезення доповнюють морські, авіаційні або залізничні.

Міжнародні мультимодальні доставки вантажів вимагають виконання великого комплексу послуг, а також проходження митного контролю – вирішення усіх цих питань наша компанія покладає на себе.

Види автомобільного транспорту для міжнародних перевезень

Міжнародні автоперевезення в Україні – досить складний ринок з жорсткою конкуренцією. Компанія «М&М Милитцер і Мюнх Україна ГмбХ» займає на цьому ринку гідне місце, оскільки має багато переваг, за рахунок яких здійснює міжнародні автомобільні вантажоперевезення на вищому рівні.

Наша компанія забезпечує перевезення вантажів, використовуючи сучасний парк вантажних автомобілів підрядників, тому ми завжди можемо вибрати оптимальну машину для виконання конкретного замовлення. У нашому розпорядженні є вантажівки з цілісним металевим кузовом і тентом, фури ізотермічні, рефрижератори, малотоннажні та інші автомобілі.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом вимагають ідеального технічного стану автопарку, щоб виключити вірогідність виникнення поломок в дорозі, і ми завжди строго дотримуємося цього правила, тому наші вантажі ніколи не затримуються унаслідок поломки транспорту.

Чому ми?

При виконанні міжнародних автомобільних перевезень ми надаємо своїм клієнтам комплексне сервісне обслуговування (охорона і супровід вантажів, страхування, митне оформлення). Фахівці компанії «М&М Милитцер і Мюнх Україна ГмбХ» враховують усі важливі нюанси, пов'язані з конкретним постачанням, і забезпечують доставку вантажу в повному збереженні і з точним дотриманням договірних термінів.

У «М&М Милитцер і Мюнх Україна ГмбХ» працює висококваліфікований персонал, який знає про міжнародні вантажні автоперевезення все. А це означає, що: Ви можете сміливо довірити нам усі операції, пов'язані з доставкою вантажів між країнами.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом – це один з основних напрямів діяльності концерну М&М в Україні. Ми пропонуємо різні види техніки і високий професійний рівень роботи, забезпечуємо повний юридичний супровід вантажу при проходженні через митницю.

Наші послуги

Наша компанія має міцну базу для здійснення міжнародних автомобільних вантажних перевезень. У нас працюють досвідчені фахівці, що мають відповідну кваліфікацію. Наша компанія займається цим видом діяльності з 1992 року, має не лише великий досвід роботи, але і базу компаній, готових до постійної співпраці.

Ми допоможемо організувати перевезення під ключ більш ніж в 30 країнах світу. Основними напрямами для найманого транспорту є країни Балтії і Європи. Ми пропонуємо максимально зручні і вигідні умови для наших клієнтів, маємо можливість перевозити вантажі будь-якого типу, використовуючи інші види транспорту, наприклад, залізничний, авіаційний або морський.

Для того, щоб бездоганно скласти маршрут і вибрати відповідний вид транспорту, наші фахівці врахують не лише вимоги і побажання клієнтів, але і дальність точки доставки, рельєф, погодні умови, економічну доцільність, час вимушеного простою, різноманітні чинники, які впливають на ціну та тривалість доставки.

Переваги автомобільних перевезень

Міжнародні автомобільні перевізники пропонують вигідні умови співпраці. Такий вид перевезень вигідний наступним:

  • У більшість країн ведуть якісні асфальтовані дороги, а якщо вимагається скористатися морським транспортом, автомобіль привезе вантаж в порт.
  • Це найбільш дешевий вид транспорту, здатний доставити ваш товар відносно швидко.
  • Наша компанія має в розпорядженні велику мережу перевізників, за рахунок чого можна скласти найбільш короткий шлях, що дозволить заощадити час і гроші.
  • Ми заздалегідь погоджуємо з вами терміни відправки, відхилення від них украй рідкісні.
  • Вантажі приїжджають неушкодженими, в деяких випадках можливе ушкодження або втрата товару, тому наша компанія пропонує страхування вантажів на вигідних умовах.

Скориставшись нашими послугами, Ви зможете відстежувати переміщення товару не лише на території України, але і за її межами, зможете отримати інформацію про місцезнаходження товару у будь-який час.

Види транспорту

Міжнародні перевезення вантажу автомобільним транспортом в Україні здійснюються з використанням різноманітних автомобілів, що входять в наш власний автопарк. За рахунок цього ми можемо вибрати машину, оптимально відповідну для виконання поставлених вами завдань. У нас є як невеликі мікроавтобуси, так і багатотонні хури, контейнеровози, автомобілі, обладнані холодильним устаткуванням, зерновози і так далі. У вашому розпорядженні будуть як авто з тентом, так і з суцільнометалевим кузовом.

Наша техніка знаходиться в ідеальному стані, готова проїхати багато тисяч кілометрів. Тому, звертаючись до нас, ви можете бути упевнені в тому, що у вас не виникне простій з вини перевізника. Ми завжди виконуємо роботу точно в строк, наші машини не підводять клієнтів.

Міжнародні автоперевезення вантажів: наші плюси

Ми пропонуємо клієнтам якісне сервісне обслуговування, допомогу при проходженні товарами митниці, гарантуємо своєчасну доставку і збереження вантажу. Ми надаємо комплекс послуг з доступною вартістю, вирішуємо логістичні завдання будь-якої складності. Ми можемо надати клієнтам будь-який вид транспорту, найбільш вигідні тарифи і зручні види оплати.

Повернення до списку

Залишилися питання?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності та обробки персональних даних.

COPYRIGHT 2017 | M&M Україна
"